Ferforje Balkon Korkuluk Tasarımları

Ferforje korkuluklar, bir balkonun en dekoratif unsurlarından biridir; Balkonlarının eşsiz tasarımı sadece mimaride değil, aynı zamanda ülkenin manzaralarında da önemli bir rol oynar.
DETAYLI BİLGİ
Evlerimizi ve şehirlerimizi süslemeye devam etmeyi hak eden uzun bir gelenek: çiçekler, bukleler ve daireler, zarafet balkonları ve teraslarla koruyup süslüyor.
 
Ferforje Balkon tasarımlarını ve güzelliklerini koru
 
Ferforje Balkon Korkulukları cumba ve ızgaralar, Türk mimarilerin güzelliğinin ayrılmaz bir parçası, takdir edilmek ve desteklenmeyi hak eden bir ürün grubudur.
 
Ferforje Balkon Korkuluk tasarımlarındaki eşsiz cumba tasarımlar ve ızgaraların dekorasyonu; demir ve sac ürünleri kullanılarak zamana göre stilleri sürekli değişen çok eski bir sanattır: günümüzde Ferforje Balkon Korkuluk tasarımını canlı tutma arzusu devam etmektedir.
 
Ferforje ve demir malzemeler; Geçmişten günümüze, yaşam alanları estetiğinde her zaman yerini aldı. Basit şekillerin entegrasyonuyla mekânı daha kesin bir şekilde yönetme kapasitesi ile karakterize yeni bir evrim geçirdi: örneğin, Balkonların Cumba ve ızgaraları C Motif, S Motif, Halka Motif, Rozet, Yaprak, Mızrak, Kare, Küre ve Spiral gibi geometrik süslemelerle düz ve Ferforje dövmeli malzemeler ile çok daha fazla zengin ve estetik görünümlere sahip ürünler ortaya çıkıyor.
 
Neden bugün ferforje seçmelisiniz
 
Ferforje, farklı şekillerde uygulanabilen çok yönlü bir malzemedir: Balkon tasarımlarında süsler ile birbiriyle uyuşan basit ve doğrusal elemanlar söz konusudur. Dikey düz ve Cumba çubuklara yaprak, rozet, yatay ve dikey olarak kullanılan Kare, Lama ürünleri yuvarlak şekillerle bir bütünlük sağlamaktadır. Bu da korkuluklara hafif ve dengeli bir görünüm veriyor.
 
Tarihi sarayların, köy evlerinin, hatta şehrin en yeni ve en modern binalarının balkonlarına yakışan zarif ve hoş bir stil Gerçekten de, zarif tasarım, her türlü binaya uyum sağlayarak estetik ve güvenli bir görünüm sunar.
DİĞER RESİMLERİ

HİZMET GRUPLARIMIZ

Alüminyum ve Krom Korkuluk
DETAY
Halı Saha Uygulaması
DETAY
Tel Çit
DETAY
Ferforje
DETAY
Çelik Konstrüksiyon
DETAY